طراحی و تولید ساعت دیواری سنگی

تاریخ

پاییز ۱۳۹۸

نقش

ایده‌پرداز، طراح

مهارت‌ها

طراحی برند، طراحی کسب‌وکار، برنامه‌ریزی تولید

در سال ۱۳۹۸ با همراهی همسرم تصمیم به طراحی و تولید محصولات دکوراتیو خانگی گرفتیم. به این منظور استودیوی خانگی خود را با نام کارگاه طراحیِ سَنج راه‌اندازی کردیم. برای شروع ایده‌های زیادی داشتیم؛ از محصولات روشنایی تا مبلمان. به واسطۀ دوستی که کارگاه جذابش رو در اختیار ما گذشت و همیشه به ما لطف داشته با شهرک صنعتی شمس‌آباد آشنا شدیم. در این شهرک واحدهای صنعتی زیادی در حوزۀ سنگ مشغول به کار هستند. این شد که اولین پروژه‌مون که ساعت دیواری سنگی بود رو در پاییز ۱۳۹۸ شروع کردیم. بعد از روزها ایده‌پردازی و ساخت نمونه‌های اولیه متعدد، اولین سری از این ساعت‌های دیواری در تعداد محدودی آماده فروش شدند.

تولید دومین سری از ساعت‌های سنگی را بعد از کمی اصلاح و بهبود جزییات طرح در تابستان ۱۳۹۹ شروع کردیم. و همزمان از طریق اینستاگرام و دیجی‌کالا فروش داشتیم.

علاوه بر بهبود جزئیات، بسته‌بندی در این سری از تولیدات تغیبر قابل ملاحظه‌ای داشت. استقبال خوب مخاطبان و فروش در دیجی‌کالا باعث شد به محصولمون بیشتر امیدوار بشیم. در حال حاضر در حال توسعه و سرمایه‌گذاری روی تولید محصولات جدیدتر هستیم و هم‌چنان طراحی می‌کنیم، لذت می‌بریم، شکست می‌خوریم و یاد می‌گیریم.

برای اطلاعات بیشتر به وبسایت کارگاه طراحیِ سَنج یا اینستاگرام ما مراجعه کنید.